00€

Ostukorv

Eestisud

Eestisud

Osta väikeettevõtjaltja toeta ettevõtlust Eestis.

Eestisud on juhtiv tee, kohvi ja muude jookide tarnija, kes turustab ja müüb meie oma tootemarki Sense of Tea and Coffee ja TeaCup vahetult tarbijatele kauplustes ja veebipõhiselt meie uue e-poe kaudu, pakkudes samas ka kaubanduskeskustele ja teistele suurettevõtetele laias valikus hulgimüügi ja ümberpakendamis/rebrändinguteenuseid.

  • Pakendatud tee jaemüük

    Meie tooteid saab nüüdsest osta meie esinduspoest Sense of Tea & Coffee, mis asub Tallinna Kaubamaja B-korpuse galeriis. Kaupluses on müügil üle 150 erineva teesegu s. h ka orgaanilist teed.  Pakume laias valikus erinevaid tee aksessuaare.

  • Hulgimüük

    Eestisud impordib suuri koguseid Sudaani Hibiski, mis võimaldab meil vahendada hinnasäästu ja pakkuda suurepäraseid tingimusi hulgimüüjatele. Oleme valmis täitma Teie tellimused otse laost.

  • Individuaalsed lahendused

    Muutke oma firmaüritused eriliseks meie kinkepakendis kvaliteetse Hiina valge, rohelise ja punase tee kinkekarpidega, mis on pakendatud ja märgistatud teie vajadustele.


Sense of Tea and Coffee

Eestisud tõi oma populaarse tootesarja Sense of Tea and Coffee turule aastal 2005.

Sense sarja teed iseloomustab nende kordumatu pakend ja ainulaadsed teesegud, mida on võimalik osta  suurematest kaubanduskeskustest üle Eesti.

Teesõbrad leiavad meid nüüd Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja, AS Stockmanni ja paljude teiste kaupluste riiulitelt. Paljudes neis kaubanduskeskustes korraldatakse regulaarselt teedegusteerimisi, eesmärgiga tutvustada meie kaubamärki, harida üldsust ja suurendada teadlikkust. Samuti on meil äripartnerid Lätis, Leedus, Soomes ja Venemaal ning peakontorid Tallinnas ja Riias.

Müük ja muud teenused

Eestisud OÜ teenusevalik on nii lai, et see katab enamikke vajadusi tee jae- ja hulgimüügi tarneahelas alates tuntud Sense of Tea and Coffee ja TeaCups kaubamärkidega pakendatud teedest kuni lahendusteni nii hulgi- kui jaekaubanduse tarvis.

Meie oma kaubamärgiga tooteid, mida on nüüdseks juba neljas selgesti eristatavas tootesarjas kokku juba kümneid, leiab Eestis Tallinna Kaubamajast, Tartu Kaubamajast, AS Stockmannist, AS Selverist, Prisma Peremarketist, Maxima Eestist ja AS Kaupmehest. Lätis on meie Sense of Tea and Coffee sari müügil Stockman SIA-s, Maxima Latvia’s, Rimi SIA-s ja Promo Cash and Carry SIA-s.

Tegutseme tihedas koostöös arvukate kauplusekettide, üksikkaupluste ja hulgimüügiettevõtetega Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes ning meil on kontorid Tallinnas ja Riias. Selgitamaks välja, kuidas saate meiega koostööd teha, võtke palun ühendust meie müügiosakonnaga aadressil info@eestisud.ee.