00€

Ostukorv

LAPACHO TEE

LAPACHO TEE

Lapacho tee on valmistatud Lõuna-Ameerika vihmametsades kasvava lapacho puu sisemisest koorest. See sisaldab kaltsiumit, rauda, strontsiumit, joodi ja palju teisi viirusevastaseid komponente. Lapacho teel on immuunsussüsteemi tugevdav ja verd toniseeriv mõju, see on veenvalt tõestatud arvukate uuringutega. Inkade põlvkonnad kasutasid puutüve välimist osa, mida teatakse ka Pau-d'arco, Taheebo, Queshua või elupuuna, selle paljude väärtuslike omaduste tõttu. See on potentsiaalne toonik ka vere- ning rakkude regeneraatorina, see stimuleerib looduslikku kaitset ja taaselustab keha. See on ka uinuti, valuvaigisti, diureetik ja väga võimekas antibiootik ning viirusevastane toimeaine. Mõningatel andmetel on see tugevate vähivastaste omadustega. Sobib kasutamiseks ka allergia korral ja nahapõletike leevendamiseks nii sees- kui välispidiselt.

Saabuva sügigisega kaasnevad paratamatult ka külmetused ja viirused.

Pehme tassitäis teeb sellest ideaalse õhtuse joogi, kuna Lapacho on looduslikult kofeiinivaba. See on rikas mineraalide ja vitamiinide poolest ja regulaarselt juues aitab see tugevdada immuunsussüsteemi. Lapacho on rauarikas ja seetõttu tõeliselt tervislik jook tervele perele.

Tee valmistamine: 3-4 lusikat kuivsegu pannakse keeva vette ja keedetakse edasi veel 5-7 minutit, ja siis lastakse tõmbama kuni 15 minutit.

See värskendav jook peab olema helepruuni värvi, ja omama kerget mõru maitset.

Tarvitada võib seda soojalt ja külmalt.